Kolczyki - Cytryn i Kryształ górski z Buddą, śred. kamieni 6-8mm

Obniżka! Kolczyki - Cytryn i Kryształ górski z Buddą, śred. kamieni 6-8mm Zobacz większe
7851
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

20,40 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 24,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2024-05-26
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kolczyki z cytrynu i kryształu górskiego, z urokliwym Buddą

Cytryn to żywy, podnoszący na duchu kamień, który wnosi światło w ciemniejsze czasy. Jego promienista energia kultywuje pozytywność, szczęście i obfitość. Stymuluje czakry jak wiosenne światło słoneczne, oczyszczając umysł i pobudzając duszę do działania. 

Więcej szczegółów

Cytryn pochłania i przekształca negatywną energię oraz przeciwdziała zachowaniom autodestrukcyjnym. Kamień ten promuje optymizm oraz dodaje energii i odwagi do odkrywania nowych możliwości. Cytryn wzmacnia i wspiera organizm.

Cytryn to główny kamień manifestacji, wyobraźni i osobistej woli.

Wpływa na czakrę splotu słonecznego, ogrzewa rdzeń, aby promieniować mocą, skupieniem, pewnością siebie i wytrzymałością.

Niosąc moc słońca, jest ciepły i kojący, dodający energii i życiodajny. Jego częstotliwość pobudza kreatywność i wyobraźnię oraz podtrzymuje proces przekształcania marzeń i życzeń w namacalną formę. Swoją czystą żółtą energią zachęca do pełni życia, świeżych początków i nowych poszukiwań.

Kryształ górski lub czysty kwarc to potężny kamień leczniczy i energetyzujący. 

Stymuluje jasne myślenie i percepcję. Wspiera Cię w łączeniu się z Twoją wewnętrzną mądrością. Oczyszcza i wzmacnia zarówno ciało energetyczne, jak i fizyczne, takie jak układ odpornościowy.

Uwaga: Produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza zatem, że takie elementy nie są obecne lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.

Z tej samej kolekcji proponujemy śliczną bransoletkę do kompletu >>Sprawdź

Rozmiar długość 6,5 cm
Materiał Stop cynkowy
Całkowita waga 31 g.