Woda Kolońska Aqua de Florida Kanaga Florida Water New York Cologne 221 ml Murray & Lanman

6893
Murray & Lanman
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

52,51 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 59,00 zł -11%

Promocja ważna do: 2024-05-26
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Florida Water Cologne of Murray & Lanman stosuje się ją do rytuałów oczyszczenia i uzdrawiania duchowego zwyczajowo stosowanych w Peru. 

Jedyna prawdziwie oryginalna woda po goleniu o wyszukanym męskim zapachu. Idealna jako tonik chłodzący na skórę twarzy po goleniu.

Więcej szczegółów

Original Aqua (Agua) Florida - używana we wszystkich rytuałach szamańskich i mistycznych.

Początki tej świętej wody kolońskiej są owiane tajemnice, ale oficjalnie mówi się o zapoczątkowaniu jej historii od stworzenia domowego naparu, który Robert I. Murray Co. zaadaptował i wprowadzili na rynek w 1808 roku. 

Woda stała się popularna jako uniwersalna woda kolońska dla mężczyzn a nawet dla kobiet. Później stosowana powszechnie przez profesjonalnych barberów i używana prywatnie jako woda kolońska po goleniu.

Agua de Florida (w hiszpańskim tłumaczeniu oznacza dosłownie: „Woda Kwiatów”) to mikstura złożona ze zbóż zmieszana z zapachem kwiatów pomarańczy neroli, cytrusów, lawendy, goździków, cynamonu, róży i bergamotki.

Zapach jest głęboki, miękki, tajemniczy i magiczny. Może być dodawana do kąpieli jako tonik dodający witalności i energii.

Obecnie szeroko stosowany przed i po goleniu jako odświeżający tonik. Florida Water Cologne jest dodawana do zimnej kąpieli wodnej, którą nakłada się ręcznikami na skórę w celu ochłodzenia i odświeżenia w upalne dni.

Agua de FLORIDA składa się z alkoholu, te wytwarzane na wodzie nie nadają się do rytuałów oczyszczenia. Do dziś szamani używają produktów Murray & Lanman w wielu krajach. Mgiełka rozpylana przez szamana rozpoczyna każdą ceremonię jako błogosławieństwo i ofiara dla duchów. Ułatwia to otwarcie blokad energetycznych i oczyszczanie podczas rytuału. 

Sposób na otwarcie zmysłów przed medytacją: Weź niewielką ilość w dłonie i rozetrzyj między dłońmi. Wąchaj esencja, przypominając sobie o otwarciu wszystkich zmysłów. Poczuj jak oczyszcza się Twoje pole energetyczne i czujesz lekkość na sercu.

Wierzono, że woda łagodzi stres i napięcia, pozwala osiągnąć dobre cele, na których Ci może zależeć, ochroni Ciebie przed złymi mocami, chorobą czy nieszczęściem rodzinnym.

Skorzystaj z tej łaski wierzeń szamańskich i możesz rozpylać ją w dowolnym miejscu swojego otoczenia jak i wcierać w skórę aby dodać sobie otuchy prowadzoną energią od dobrych duchów. Wiara magiczna pozwoli Ci spotęgować potencjał zamknięty w tym sensualnym naparze.

Skład: Alcohol denatured, water, fragrances, FD&C blue color#1, and FD&C yellow color #5.