Olejek perfumowany roll-on LOTUS 10 ml. Luxurious Veda, Song of India

7622
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

24,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Olejek lotosowy jest czasami używany w połączeniu z medytacją. Uważa się, że połączenie głębokich oddechów i odczuwanych efektów relaksu z zapachu zwiększa poczucie spokoju. Dobrze komponuje się z: olejkami cytrusowymi, cynamonem, drzewem sandałowym, olejkami eterycznymi z wszystkich przypraw, kwiatów i drzew.

Więcej szczegółów

W sanskrycie biały lotos jest również nazywany Pundarika i symbolizuje zarówno jasność umysłu, jak i harmonię i duchową doskonałość. Rozpowszechniony w hinduizmie i buddyzmie, lotos emanuje swoją zdolnością do odpierania tego co brudne i złe, co czyni go również symbolem czystości i lojalności. 

Zapach Lotosu jest wyraźnie kwiatowy. Pachnie słodko i prawie zielono. Unikalny zapach Lotosu tworzy czarujący osobisty „czysty dym”. Wystarczy zawinąć się na szyi i nadgarstkach. Spokojny i relaksujący aromat jest również powszechnie używany do masażu i medytacji.

W zależności od gatunku i odmiany kwiaty lotosu mogą być bardzo pachnące. Kwiaty obu gatunków są pachnące, choć ich intensywność i profil zapachowy różnią się w zależności od odmiany. Ogólnie rzecz biorąc, zapach lotosu jest ogólnie opisywany jako kwiatowy „przyjemny”, „ostry”, „owocowy” lub „słodki”.

Znana na całym świecie marka Song of India produkuje oleki zapachowe od prawie 100 lat.  

Perfumy w balsamie wykonane są z wysokiej jakości olejów zapachowych i naturalnych wosków. W produkcji olejków wykorzystuje się kwiaty, liście i korzenie roślin oraz drewno. Dzięki temu perfumy Song of India  mają niepowtarzalną jakość.

Perfumy nie powodują wysuszenia skóry, bez alkoholu. 

Zawartość 10 ml. olejku perfumeryjnego w poręcznej szklanej butelce. Butelka jest zamknięta zatyczką paskową, którą można wykorzystać do aplikacji. Pudełko posiada również dodatkowy aplikator roll-on. Olejek wystarczy na 5-6 miesięcy codziennego używania perfum.

Sposób użycia

Nałóż olejek perfumowany na punkty pulsu – za uszami, gardłem, na nadgarstkach, na łokciach i z tyłu kolan. Zapach rozwija się i rozsiewa swój zmysłowy zapach przez cały dzień.

Uwaga zapachowa Piękne opakowanie sprawia, że ​​ittar jest idealnym prezentem dla Twojej rodziny, przyjaciół i bliskich. Kompaktowa butelka, wyposażona w wygodną aplikację „roll-on”, jest idealnym towarzyszem podróży dla osób w podróży.

Składniki

Unikalna mieszanka olejku ittar pozyskiwanego z kwiatów, ziół i przypraw. Czyste i organiczne składniki, które są ręcznie robione z miłością. Bezalkoholowe, halal, nietoksyczne i w 100% wolne od okrucieństwa. To, co absolutnie pokochasz, to ich niezwykła, wyjątkowa jakość dojrzewania w czasie, co wzmacnia ich moc i zapach.


Historia Luxury Veda


Ajurweda wytycza drogę do holistycznego dobrego samopoczucia jednostki. Zgodnie z zasadami tej starożytnej nauki, podstawą prawdziwego zdrowia i dobrego samopoczucia jest harmonia i równowaga ciała, umysłu i duszy.

Nasza gama Luxurious Veda jest zarówno inspirowana, jak i oparta na tej starożytnej mądrości ajurwedyjskiej. Opracowane z myślą o tych zasadach, wykonane z naturalnych składników i mieszanek najczystszych olejków eterycznych i cierpliwie dopracowane ręcznie do perfekcji z wielką starannością – te produkty z pewnością przemówią do Twoich zmysłów i podniosą na duchu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: