Esencja karmiczna Geranium - Wprowadź światło, 10 ml Crystal Herbs

Esencja karmiczna Geranium - Wprowadź światło, 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
7909
Crystal Herbs
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

45,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Karmiczna esencja kwiatowa z wyciągiem napar z czewonej pelargonii. Dla tych, którzy wciąż tkwią w ciemności, przygnębieniu, może nawet rozpaczy, ale uznających potrzebę kontaktu ze swoją duchowością.

Więcej szczegółów

Jak osoba w zaciemnionym pokoju, poruszająca się, wpadająca na różne rzeczy, ale nie mogąca znaleźć włącznika światła.

To jest ich istota. Ich palce odnajdą przełącznik, a cała ich istota zostanie zalana światłem i miłością, co z kolei oświetli świat.

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, który może pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i przenieść cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie wszelkich nieświadomych wzorców przekonań, które cię powstrzymują.

Proste i łatwe w użyciu łączą się bezpośrednio z siedmioma grupami osobowości zidentyfikowanymi przez dr Edwarda Bacha.

Jak używać esencji karmicznych:

Weź 4 krople 3 lub 4 razy dziennie bezpośrednio z butelki tak długo, jak to konieczne, aby uzyskać zmianę energii wzoru, z którym pracujesz. Czas potrzebny na to może wynosić od kilku dni do tygodnia lub więcej, w zależności od okoliczności.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym, że kończy się całą butelkę, zanim cała możliwa transformacja wydaje się kompletna. Ponadto, każda z esencji z tego zestawu może być przyjmowana krótkoterminowo, aby wspomóc szybką zmianę energii we wzorcu, z którym pracujesz.

Czym jest karma?


To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości rezultatem działania uniwersalnej zasady przyczyny i skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, czy to pozytywne, czy negatywne.

Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości.

Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, pozwalając na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań.

To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich źródła są głęboko zakopane w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, to jednak nadal kierują naszym życiem. Wszystko, co jest nam potrzebne, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i przekształcenie podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Nie zalecamy podawania Karmicznych Esencji dzieciom poniżej 12 roku życia.

Uwaga - Używanie esencji wibracyjnych nie zastępuje leczenia.
Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać lek wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Składniki: Energetyczny napar z Pelargonii - czerwonej, organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).