Kadzielnica mosiężna model wiszący w stylu antycznym, wysokość 14cm

6933
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

140,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzielnica tybetanska do kadzideł sypkich umożliwia z wykorzystaniem węgla trybularzowego lub drzewnego palenie wszelkiego rodzaju kadzideł sypkich (w tym żywicznych, mineralnych, ziołowych, etc.).

Więcej szczegółów

Wykonana z miedzi, posiada inkrustrowania z mosiadzu bogate w symbolikę buddyzmu tybetańskiego m.in. buddyjskie symbole pomyślności.

Waga: ok. 289 g

Wymiary: średnica 10 cm x wysokość 14 cm x 25 cm (z zawieszką)

Pochodzenie: manufaktura Shanta Ratna Shakya, Nepal

UWAGA!
Zdjęcie przedstawia typ kadzielnicy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się minimalnie różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.

Sposób użycia:

Otwórz pokrywę i umieść na dnie kadzielnicy rozpalony węgielek poslugujac sie specjalnymi szczypcami.

Mozesz dosypac specjalnego piasku na dno aby popiol opadal nie niszczac scian kadzielnicy i nie nagrzewaly sie zbyt mocno. <PIASEK>

Po chwili nakładaj niewielką ilość kadzidła i zakmnij pokrywę. Po kilku minutach żywica przejmie ciepło i zacznie się nagrzewać.

Dzięki wysokiej temperaturze, jaką daje węgielek, zacznie się spalanie kadzidła i uwalnianie zapachu. Wtedy rozpocznie się właściwy etap smużenia tz. uwalniania substancji aromatycznych wraz z dymem.

Obchodź pomieszczenie lub cały dom, który pragniesz oczyścić wraz z rozpaloną kadzielnicą.

Uwaga! Zawsze używaj do tego bezpiecznych szczypiec do układania gorących tabletek lub zdejmowania żywic!

Sprawdz takze inne kadzielnice <KADZIELNICE> 

Wybierz węgielki trybularzowe <AKCESORIA>, ktorych potrzebujesz do korzystania z kadzielnicy i piasek pod tabletke <PIASEK>

Szeroki wybor żywic, suszu i drewienek do kadzenia znajdziesz <TUTAJ>Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: