Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Muszla Paua Abalone z Nowej Zelandii - Podstawka do kadzenia ziół, szałwi, palo santo

Muszla Paua Abalone z Nowej Zelandii - Podstawka do kadzenia ziół, szałwi, palo santo, Rozmiar L Zobacz większe
5935
OTH
Nowy
Produkt dostępny

52,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Piękna muszla o wielobarwnym, opalizującym wypełnieniu masą perłową o naturalnych, nieoszlifowanych krawędziach. Może posłużyć jako estetyczna podstawka pod szałwię, zioła i pachnące drewienka. 

Więcej szczegółów

Oryginalne muszle pochodzą z Oceanu Spokojnego okalającego Nową Zelandię. Wyłącznie tam można znaleźć najlepsze muszle pauas na całym świecie! Nazwa muszli Paua odnosi się do języka maourysów - jednej z podstawowych grup etnicznych Nowej Zelandii, natomiast określenie tych muszli Abalone używane jest w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Charakterystyka muszli Paua:

Niezwykle urokliwa mieniąca się masa perłowa, które od setek lat jest używana do wyrobu ręcznie robionej biżuterii. W rzeczywistości Abalone jest jadalną skorupą morską, której najwspanialsze okazy występują na Morzu Tasmańskim w pobliżu Nowej Zelandii. Skorupy są obecnie zbierane pod ścisłą kontrolą rządu i są źródłem pożywienia dla miejscowej ludności.

Ze względu na swoją urokliwość i walory estetyczne muszle nie są obecnie tylko produktem ubocznym, ale coraz częściej głównie pozyskiwanym surowcem.

Od wieków otaczanie się takimi muszlami - Królowej pereł - wiązało się z mistycznym wierzeniem o przyciąganiu przez nie siły, energii i szlachetności. Tak jak prawdziwy klejnot, to skarb o właściwościach oczyszczających i o pozytywnym wydźwięku.

Sposób użycia muszli Paua Abalone:

Do medytacji: Muszle Abalone są również używane podczas medytacji, wspierają intuicję, rozwój duchowy i psychiczny.


Do kadzenia: palenie ziół w Abalone, skorupa ma małe otwory, które zapewniają niezbędny dopływ powietrza, aby podtrzymać ogień.


Jako moc ochronna muszli: ​​chroni przed złym okiem, przed negatywną energią, sprawia, że ​​ludzie są zrównoważeni, przynosi głęboki wewnętrzny spokój i daje inspirację.

Rozmiar muszli:

długość ok. 12 cm

szerokość ok. 9 cm

Waga: od 100 do 120 g

Polecamy również kadzidła w pęczku do układania na muszli

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: