AŁUN POTASOWY SZTYFT (nie uwalnia aluminium) 100g Najel

Indeks 1447

Cena: 32,14 zł

100g = 32.14 zł

Brutto

Całkowicie naturalny dezodorant w postaci ałunu potasowego, który pozwala skutecznie kontrolować nieprzyjemny zapach potu - minerał w swej naturalnej postaci występujący szeroko w środowisku. Przeznaczony do aplikacji pod pachami i do stóp.

Wysyłka w ciągu 24h
Udostępnij

Dezodorant nie blokuje porów, nie jest blokerem a więc pozwala skórze w naturalny sposób oddychać. 
Ukształtowany w ergonomiczną i wygodną postać sztyftu, oszlifowany i wypolerowany doskonale nadaje się do stosowania na delikatną skórę pod pachami. Ma kolor biały, jest lekko przejrzysty i nie ma żadnego zapachu. Po użyciu nie pozostawia na skórze śladów. 
Ałun potasowy może być używany: 
- jako ochrona przed nadmiernym poceniem pach, stóp i dłoni 
- w codziennej higienie zamiast dezodorantu 
- usuwa z dłoni nieprzyjemny zapach po krojeniu czosnku czy cebuli. 
Skład: Potassium Alun, Aqua 
Sposób użycia: Końcówkę sztyftu należy zmoczyć wodą, nanieść na skórę pach lub inne miejsca, których poceniu chcemy zapobiec. Następnie opłukać ałun wodą i pozostawić do wyschnięcia. 
Sztyft należy przechowywać w suchym i przewiewnym, chłodnym miejscu.
Wyprodukowano w Tajlandii
Ałun potasowy w proszku jest polecany do kąpieli stóp lub dłoni przy nadmiernej potliwości lub nieprzyjemnym zapachu w tych obszarach. Sposób użycia: 2 łyżki proszku rozpuścić w misce ciepłej wody i moczyć stopy przez około 10-15 minut. Nastęnie opłukać stopy chłodną wodą i bardzo dokładnie wytrzeć do sucha.


Środki ostrożności: wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

  • Marka
  • Indeks
    1447
  • EAN13
    3760061220836
Bezpieczne płatności online
Szyfrowane transakcje
Wysyłka w ciągu 24h
Dostawa od 100 zł gratis
14 dni na zwrot
Prosty zwrot bez problemów

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ostatnio przeglądane

Clients also bought

Ładowanie...
Powrót do góry