BIO Manjistha 70g Cosmoveda

5155
Cosmoveda
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

42,35 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Zdrowa skóra, układ nerwowy i wątroba.

Więcej szczegółów

Rubia cordifolia, czyli Manjishtha pomaga w utrzymywaniu zdrowia skóry.
Korzeń Manjishtha ma właściwości:
tonizujące, ściągające, antyseptyczne, anty-bakteryjne, detoksykacyjne , moczopędne.

Działanie:
*Eliminuje toksyny, oczyszcza krew.
*Chroni tkanki skóry przed infekcjami.
*Potencjalne działanie antyalergiczne.

Zalecenia:
*zaburzenia skóry,
*powtórne infekcje obszaru moczowego.

Tinospora cordifolia jest ziołem stosowanym w Ajurwedzie w celu zwiększenia witalności. Ma wpływ na regulacje poziomu cukru we krwi chorych na cukrzycę, zmienia metabolizm glukozy, zmniejsza stany zapalne, wspiera układ immunologiczny i wpływa pozytywnie na uklad nerwowy.

Przyjmowanie Tinospora cordifolia poprawia zdolność makrofagów, komórek układu odpornościowego. Suplementacja może również zapobiegać alergiom. Jedno z badań sugeruje, że Tinospora cordifolia jest tak samo skuteczna jak Spirulina o działaniu antyalergicznym.

Wstępne dowody sugerują, że Tinospora cordifolia może przynosić korzyści osobom z cukrzycą. Suplementacja Tinospora cordifolia może zmniejszyć wchłanianie przez organizm węglowodanów cukrowych, a także może odgrywać rolę w zmniejszaniu patologii związanych z cukrzycą, takich jak retinopatia i nefropatia.

Tinospora cordifolia może być inhibitorem monoaminooksydazy (MAO), co oznacza, że ​​może podwyższyć poziom katecholamin. Roślina może również zawierać fitoogeny, co oznacza, że ​​może chronić przed uszkodzeniem DNA wywołanym przez środowisko i radioterapię. Wreszcie, Tinospora cordifolia może mieć właściwości podobne do Adaptogenów.

Manjistha ma właściwości wspierające gojenie się ran, odtruwające i łagodzące swędzenie. W związku jest idealna przy skórnych problemach, tj. łuszczyca, zapalenie skóry, wypryski i trądzik. Stosowana również przy plamach pigmentacyjnych i dyschromii.

Stosowanie: 2g proszku (lekko czubata łyżeczka) zamieszać w ciepłej wodzie i wypić