Esencja karmiczna Lilia Wodna Samotność 10 ml Crystal Herbs

Esencja karmiczna Lilia Wodna, Samotność, 10 ml, Crystal Herbs Zobacz większe
6353
Crystal Herbs
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

45,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Karmiczna esencja kwiatowa o urzekającym zapachu lilii wodnej. 

Ta esencja karmiczna dedykowana jest dla osób nadwrażliwych emocjonalne i społecznie wycofanych. Pomaga zrozumieć swoje rany i blizny, zagoić je i powrócić do innych z nowym zrównoważonym Ja.

Więcej szczegółów

Karmic Flower Essence powstało w oparciu o zidentyfikowany przez dr Edwarda Bacha system siedmiu grup osobowości. Każda esencja przeznaczona jest dla innej stworzonej z intencją rozwoju osobowości i pokonywaniu granic.

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, które mogą pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i zabrać cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie od każdego nieświadomego wzorca przekonań, który cię blokuje.

Głębokie poczucie samotności lub izolacji zwykle wywodzi się z doświadczeń z innych wcieleń, kiedy być może nie byliśmy w stanie porozumieć się z osobami wokół nas lub doświadczyliśmy wielkiego żalu lub smutku, który pozostawił głębokie emocjonalne blizny w sercu. Może to czasami prowadzić do tego, że osoba nie chce angażować się w kontakt z innymi z powodu niechęci do ponownego doświadczania tych uczuć.

Karmic Water Lily to esencja, która pomaga nam delikatnie rozwiać te uczucia i uwolnić się od starej energii, przynosząc zrozumienie i zdolność ponownego dotarcia do innych.

Dodatek kilka kropli Różowej Róży może być nieocenione, aby wzmocnić synergię dwóch kwiatów w celu usunięcia starych lęków.

Wyznaczniki, które podpowiedzą Ci, że ta esencja jest stworzona dla Ciebie:

- Głębokie poczucie izolacji i samotności.
- Poczucie, że tu nie należysz.
- Blokady i bariery czakry serca.


Jak używać esencji karmicznych:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Co to jest karma?

To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości wynikiem działania Powszechnego Prawa Przyczyny i Skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta Zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, niezależnie czy jest to pozytywne, czy negatywne. Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają udział w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości. Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, co pozwala na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań. To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich pochodzenie jest głęboko zakorzenione w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, nadal kierują naszym życiem. Wszystko, czego potrzebujemy, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i transformacja podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Składniki:

Napar energetyczny z: Nuphar lutea.

brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji Karmicznych dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje